EnglishEnglish
 
ShataQS - koncert przy świecach

ShataQS - koncert przy świecach

niedz., 19 sierpnia 2018, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Artystka, której korzenie muzyczne rozwijały się nie tylko w Polsce ale i w Azji oraz w mieście Nowy York. Fenix to kolejna autorska płyta ShataQS, utrzymująca jej charakterystyczny styl tym razem w wersji akustycznej. Fenix to bardzo wyjątkowy materiał, który swoim brzmieniem i energią zabiera słuchacza w podróż po wielu sferach, w których warto się zatopić by dokonać głębszego wglądu w samego siebie. Skład: ShataQS - wokal, Maciek Czemplik - gitara, Edi Poliński - perkusjonalia 

Fenix to kolejna autorska płyta ShataQS, utrzymująca jej charakterystyczny styl tym razem w wersji akustycznej w całości nagrywana w stroju 432Hz, częstotliwości Pitagorejskiej. To materiał, którego zamysł skierowany jest ku jak największej naturalności, przedewszystkim muzycznej i tematycznej co jest głównym powodem jej akustycznego brzmienia oraz nagrywania jej w naturalnej, przyjaznej człowiekowi częstotliwości stroju. Utwory, których treści tym razem wybrzmiewają w języku polskim to opowieści oraz rozmyślenia Artystki o własnych doświadczeniach podczas drogi prowadzącej przez różne etapy walki człowieka z własnym ego, przebudzania własnego człowieczeństwa, próby rozumienia świata nas otaczającego aż po budowanie własnej rzeczywistości. 

Muzykami akompaniującymi oraz współtwórcami Fenixa, dzięki którym płyta jest zmysłowo rozbudowana harmonicznie oraz rytmicznie są, czynnie związany z wrocławskim środowiskiem muzycznym gitarzysta, kompozytor Maciej Czemplik oraz perkusjonista i aranżer o południowych korzeniach Edi Poliński.

Fenix to badzo wyjątkowy materiał, który swoim brzmieniem i energią zabiera słuchacza w podróż po wielu sferach, w których warto się zatopić by dokonać głębszego wglądu w samego siebie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.