EnglishEnglish
 
Sinatra with Matt Dusk

Sinatra with Matt Dusk

czw., 12 listopada 2020, 18:00

sprzedaż wstrzymana

Komunikat organizatora

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że pomimo najszczerszych chęci Organizatorów oraz Artystów nie uda się zorganizować zaplanowanego na 12.11.2020 koncertu Sinatra with Matt Dusk w Katowicach, z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Trwają intensywne prace nad znalezieniem nowego terminu wydarzenia: podamy go wkrótce.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. Bieżąca sprzedaż biletów została obecnie wstrzymana. Zapewniamy Państwa, że pracujemy nad bezpiecznymi rozwiązaniami, które pozwolą nam wspólnie przeżywać najpiękniejsze muzyczne emocje! Szczegóły związane z kwestiami biletowymi i zajmowaniem miejsc na sali, zostaną Państwu przekazane wkrótce.

Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość,

Zespół Good Taste Production
Opis

Sinatra w wykonaniu Matta Duska! Zapraszamy na wyjątkowe koncerty promujące nadchodzący album z przebojami wybitnego wokalisty.

Doskonale znany w Polsce kanadyjski wokalista Matt Dusk od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych i platynowych albumów. I właśnie teraz, kiedy jego publiczność powiększa się z każdym nowym wydawnictwem, Matt proponuje wycieczkę w czasy, w których u szczytu popularności był jego idol – Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy - „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.

Umieszczony na płycie Sinatra zestaw hitów zabiera nas na wycieczkę przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek (ze względu na wysokie skarpetki nazywanych Bobbysoxers) po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack, nieformalnej grupy piosenkarzy i aktorów, do której należeli m.in. Humphrey Bogart czy Judy Garland. Niewybredne żarty, koktajle, żetony do blackjacka – wszystko to tworzyło atmosferę oddaną także na tym krążku.

„Śpiewałem te piosenki od kiedy stać mnie było na wypożyczenie smokingu” mówi Matt. „Nie ma nic bardziej swingującego, niż wejście na scenę, na której zespół intonuje już standard, który znają wszyscy. Show, który nagraliśmy jest hołdem złożonym muzyce, muzykom i wspomnieniom z tamtych czasów”.

Z 12 albumami w dyskografii, Matt Dusk prezentuje teraz nagrania artysty, który jest jego największą inspiracją. „Piosenki Franka są z nami od dekad i wykonywaniu ich towarzyszy wiele zabawnych historii. Niektóre śpiewałem swojej córce, gdy się urodziła, inne wykonywałem na imprezach z okazji rozwodu” – śmieje się. Ale jedno jest pewne – z piosenkami Franka Sinatry łączy się wiele wspomnień, należących nie tylko do osób, które miały okazję poznać je wtedy, kiedy powstawały.

„Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wie kim był Sinatra. Ale z moich rozmów z ludźmi poniżej 30-stki wyłaniają się takie osoby. Chciałbym przedstawić im jako pierwszy kogoś, kto bez wątpienia był jednym z najważniejszych wokalistów XX wieku i inspiracją takich artystów, jak Bob Dylan czy U2. Wielka Muzyka nie umiera nigdy – tak jak i dorobek Franka.”

 

W związku z przesunięciem trasy koncertowej, płyta „Sinatra with Matt Dusk” również zmienia swoją datę premiery - album ukaże się jesienią 2020 r.

Regulamin Imprezy dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin

Bilety
Sprzedaż wstrzymana.