EnglishEnglish
 
Skubas Duet [Acoustic Set]

Skubas Duet [Acoustic Set]

pt., 14 października 2016, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Skubas Duet w Starej Piwnicy!

wROCKfest.pl zaprasza na kameralną odsłonę koncertową Skubasa.

Skubas w duecie, z towarzyszeniem jedynie drugiej gitary, zagra dla wrocławskiej publiczności 14 października w klubie Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15.

Kompozytor, gitarzysta i wokalista o pięknej i niepowtarzalnej barwie głosu. Artysta niepokorny i zadziorny. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek. Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge'owym charakterze. Artysta w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki. Zagrał koncerty na wszystkich znaczących polskich festiwalach (Open'er, Jarocin, Męskie Granie, Warsaw Orange Festival, Oświęcim Live Festival...).

Otrzymał nominację do Fryderyków 2013 i 2014 w kategoriach "Debiut Roku", "Płyta Roku" oraz "Utwór Roku" za single Linoskoczek i Nie mam dla ciebie miłości.... (utwór ma obecnie ponad 7 mln wyświetleń na YouTubie) https://www.youtube.com/watch?v=YVbwuRAJCAI 

Bilety
Sprzedaż zakończona.