EnglishEnglish
 
Śladami Michaeli#039;a Buble

Śladami Michael'a Buble

śr., 22 stycznia 2020, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na nową serię koncertów w Vertigo. Duet Luboiński - Łobos zabierze nas w muzyczną podróż śladami Michaela Buble. Wszystko w nadziei że u jej krańca poznamy tajemnicę sukcesu tego kanadyjskiego wokalisty. Ale niech cel nie przysłoni nam piękna drogi, bo ta będzie nie mniej ekscytująca. 

Zapraszamy na cykl wieczorów z muzyką Michael’a Buble. Pojawią się nowsze piosenki i te z początków jego kariery, wielkie hity i utwory znane tylko najbardziej zagorzałym fanom. A wszystko zgrabnie i elegancko podane przez najlepszych wrocławskich muzyków, na czele z Jakubem Luboińskim i Sebastianem Łobosem

Serię zaczniemy z pompą, koncertem w którym przedstawimy największe hity artysty, takie jak Feeling good, Sway, Haven’t met you yet czy Everyting. Wieczór poprowadzi Jakub Luboiński. Obdarzony ciepłym i niezwykle ciekawym głosem wokalista, swoim śpiewem i gawędą pozwoli zapomnieć na chwilę o otaczającym nas świecie. A wszystko to oprzemy na solidnym fundamencie aż dwunastoosobowej orkiestry, prowadzonej przez Sebastiana Łobosa.

Wystąpią dla Państwa:

Jakub Luboiński – wokal, prowadzenie koncertu,
Sebastian Łobos – aranżacje, fortepian,
Marta Łobos – skrzypce,
Monika Kulaszka – skrzypce,
Patrycja Machała – wiolonczela,
Paweł Nienadowski – perkusja,
Michał Kuźnicki – kontrabas,
Adam Bławicki – saksofon, flet,
Kacper Mikołajuk – saksofon, flet,
Jan Chojnacki – trąbka,
Szymon Rybitw – puzon,
Szymon Witczyński – gitara.

Bilety
Sprzedaż zakończona.