EnglishEnglish
 
Smolik i Kev Fox

Smolik & Kev Fox

śr., 20 maja 2015, 21:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że nastąpiła zmiana terminu koncertu z 08.05.2015 r. na 20.05.2015 r. Zakupione bilety zachowują ważność nie wymagają wymiany.
Opis

8 maja do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze po raz kolejny zawita imprez z cyklu Wino-Granie. Tym razem organizatorzy postawili na absolutnie premierowy wspólny projekt Smolika i Keva Foxa, który będzie można kontemplować przy wyśmienitym winie.

Andrzeja Smolika nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Kev Fox to charakterystyczna, stylowa postać, szczególnie dobrze znana angielskim i irlandzkim wielbicielom oryginalnych, akustycznych dźwięków. Od trzech lat intensywnie w trasie, bez większego trudu zdobywa serca słuchaczy w całej Europie. W trakcie drugiego pobytu w Polsce zauroczył swoim brzmieniem nie tylko widownie, ale również  polskiego muzyka i producenta zaprzyjaźnionego z nami Andrzeja Smolika, który zaprosił Foxa do współpracy. Wspólny album duetu SMOLIK & FOX ukaże się we wrześniu 2015 r.

Czego możemy się spodziewać na koncercie we Wrocławiu?

Jak zapowiadają artyści, będzie to misternie skonstruowana podróż, które  towarzyszyć będą pełne melancholii melodie, kreowane przez niepowtarzalny, hipnotyzujący wokal FOXA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary i tak charakterystycznej barwie wszelkich instrumentów, za które odpowiada SMOLIK.

Poza nowym materiałem w secie koncertowym pojawi się też kilka starszych kompozycji, które publiczność z pewnością kojarzy z poprzednich płyt artystów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.