EnglishEnglish
 
Smolik Feat. Skubas i Kasia Kurzawska

Smolik Feat. Skubas i Kasia Kurzawska

niedz., 27 kwietnia 2014, 20:00

Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3
Poznań
sprzedaż zakończona
Opis

Tego artysty nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wystarczy wspomnieć,że jest niekwestionowaną gwiazdą wśród polskich producentów muzycznych. Produkował utwory i krążki dlatakich artystów, jak: Krzysztof Krawczyk, Kasia Nosowska, Robert Gawliński, Maryla Rodowicz i Maria Peszek.

Przy autorskich płytach współpracował m.in. z Emmanuelle Seigner, Arturem Rojkiem, Noviką, Miką Urbaniak, Kasią Kurzawską i wieloma innymi młodymi muzykami. Jego albumy osiągają statusy Złotych i Platynowych.

Muzyka Smolika to połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami, żywą orkiestrą smyczkową i niezwykle zaaranżowanymi melodiami. Wszystkie nagrania Smolika sądoskonale wyprodukowane, niezwykłe brzmieniowo i wytyczają drogę, którą podążać będą inni.

Smolik jest laureatem wielu nagród branżowych i cieszy się uznaniem zarówno krytyków, jak i publiczności. Od premiery czwartej płyty w listopadzie 2010 koncertuje w nowatorskim składzie, z bogatym instrumentarium. W Poznaniu, w Concordii Design usłyszymy nowe, zaskakujące aranżacje jego utworów - od transowo tanecznych po melancholijno ambientowe. Starsze piosenki zyskały nowe formy, zaś znakomici wokaliści gwarantują pełen muzycznych wrażeń wieczór.

„The Trip” to nowe wydawnictwo Smolika. Album zawiera muzykę skomponowaną do filmu o tym samym tytule. Smolik zabierze nas w - momentami mroczną - podróż nazagubioną wyspę.

Podczas koncertu w Poznaniu usłyszymy nie tylko Smolika, ale także Skubasa,wokalistę o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu, którego muzyka charakteryzuje się niezwykle klimatycznymi, akustycznymi, gitarowymi brzmieniami, o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Drugim gościem na scenie tego dnia będzie Kasia Kurzawska, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, związaną z zespołem SOFA.

Bilety:

49 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.