EnglishEnglish
 
Sokół i Goście

Sokół i Goście

pt., 22 kwietnia 2016, 19:30

sprzedaż zakończona
Opis

WOJTEK SOKÓŁ obecny jest na polskiej scenie hip-hopowej niemalże od czasu jej powstania. Może pochwalić się olbrzymim dorobkiem artystycznym. Jego twórczość, to m.in. klasyczne albumy ZIP Skład i WWO, trzy płyty TPWC oraz dwa platynowe krążki wydane w duecie z Marysią Starostą.

Na przestrzeni lat, Sokół miał okazję podjąć współpracę z plejadą polskich artystów. Wystarczy wymienić choćby niektóre z nich. Z Ponem stworzyli skład TPWC odpowiedzialny za powstanie wielu hitów. Z Marysią nagrał płyty, które przedefiniowały charakter i znaczenie słów „polski hip-hop”. Wspólnie z Hadesem popełnił muzyczne interpretacje wierszy Tadeusza Różewicza. Z Rasem (1/2 składu Rasmentalism) uczestniczył w bardzo ciekawym projekcie, stanowiącym swoisty hołd dla twórców rapu ostatnich dwóch dekad. Projekt ten, to ogólnokrajowa trasa koncertowa „Wspólna Scena”, w trakcie której artyści prezentowali publiczności reinterpretacje legendarnych utworów hip-hopowych, z czasów kiedy kultura czterech elementów stawiała pierwsze kroki nad Wisłą.

22 kwietnia br., w Arkadach Kubickiego będzie miał miejsce wspólny koncert „SOKÓŁ i GOŚCIE”. Będzie to niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, podczas którego po raz pierwszy wspólnie z Sokołem wystąpią: DJ Steez, Pono, Ras, Włodi, Had Hades i Marysia Starosta.

Bilety:

40 zł - przedsprzedaż
50 zł - w dniu koncertu 

Bilety
Sprzedaż zakończona.