EnglishEnglish
 
SONIAMIKI

SONIAMIKI

pt., 21 października 2016, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Soniamiki zagra w Starej Piwnicy!

W ramach jesiennej trasy koncertowej Soniamiki zawita również do Wrocławia.

W ramach znanego cyklu City Sounds usłyszymy ją 21 października w klubie Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15.

Trasa będzie promowana teledyskiem do drugiego singla albumu "Federico" p.t. "BWA". W klipie, który ukaże się pod koniec miesiąca, główną rolę zagrała Agata Trzebuchowska, gwiazda oskarowego filmu "Ida". 

"Federico", trzeci studyjny album Soniamiki, wyszedł w kwietniu 2016, nakładem Warner Music Poland, i spotkał się z bardzo pozytywną recepcją fanów i dziennikarzy: "Na Federico jest coś, co urzeka mnie dużo bardziej niż kompozycyjny sznyt oraz nieskazitelna produkcja. Otóż nic nie jest podane tutaj wprost," pisze Jacek Marczuk  z Gazety Magnetofonowej. Natomiast Rafał Samborski z Interia.pl stwierdza, że: "bez wątpienia nagrała swój najlepszy do tej pory album." 

Soniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu, przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji.

Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty: jedną w Niemczech, jedną w Polsce. Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad „Federico" odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź, a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.