EnglishEnglish
 
Special Latino Night - Late Night Jam Session - Cocktail Show

Special Latino Night / Late Night Jam Session / Cocktail Show

pt., 31 maja 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

godzina 20:00 

The Cuban Latin Jazz: Special Latino Night

Zapraszamy na wieczór pełen muzyki latynoskiej i kubańskiej, podczas którego nie zabraknie również gorących tanecznych atrakcji.

godzina 22:00

The Cuban Latin Jazz: Late Night Jam Session

Zapraszamy na kubańsko-latynoskie wydanie piątkowego jam session.

godzina 00:00 

Cocktail Show

 


Zobacz na własne oczy jedyne takie show na świecie! Barmani z Vertigo, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, mnóstwem zapału i pomysłów, stworzyli zupełnie nowy projekt. Jest to mieszanka dosyć niezwykła, bo łączy ze sobą nie tylko przygotowywanie cocktaili i elementy flair, ale również grę aktorską, elementy fabularne oraz w wyjątkowych przypadkach również taniec. Każde show ma swoją unikalną formułę, inspiropwaną własnymi pomysłami oraz scenami z filmów, seriali i musicali. Barmani odgrywają swoje role, wykorzystując przebrania, muzykę i światła, a możliwości ich wyobraźni są praktycznie nieograniczone. 

Serdecznie zapraszamy Państwa na cocktail show w Vertigo Jazz Club & Restaurant, które odbywa się o północy. Na pewno zaskoczymy Państwa kolejnymi odsłonami naszego pokazu!

--

The Cuban Latin Jazz to oryginalna propozycja na rynku polskiej muzyki jazzowej. Fuzja muzyki jazzowej, latynoskiej – rytmów kubańskich, afro kubańskich, salsy oraz muzyki klasycznej w wykonaniu młodych, utalentowanych muzyków różnych narodowości, połączonych wspólnymi pasjami muzycznymi. W prezentowanym repertuarze wyraźnie słychać muzyczne korzenie Kuby niesione dźwiękami kontrabasu lidera grupy – Rolanda Abreu. Muzyk urodził się w Hawanie i mieszkał tam do 20 roku życia. Obecnie w drugiej ojczyźnie – Polsce – w niesamowity sposób przenosi muzyczne korzenie kubańskie do swojego ulubionego gatunku muzycznego – jazzu. Obok kontrabasu zespół posiada w swoim instrumentarium saksofon, fortepian oraz perkusję.

Bilety
Sprzedaż zakończona.