EnglishEnglish
 
Stanisława Celińska

Stanisława Celińska

niedz., 8 lipca 2018, 19:00

Opera Krakowska
ul. Lubicz 48
31-512, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Koncert Premierowy Stanisławy Celińskiej "Malinowa" z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Zapraszamy na premierowy koncert Stanisławy Celińskiej "Malinowa" z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko! Artystka wystąpi już 8 lipca na deskach Opery Krakowskiej. Stanisława Celińska bilety na koncert już w sprzedaży.

Koncert premierowy "Malinowa…”  to promocja najnowszej płyty studyjnej, wyczekiwanej przez wielbicieli Artystki od wydania i sukcesu „Atramentowej” (status podwójnej Platynowej Płyty”), zainspirowana spotkaniami z fanami i im dedykowana. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej piosenkarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełnię dźwięków i emocji.

Podczas koncertu usłyszymy nowe brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski – prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych. Za muzykę, aranżacje i produkcję  podobnie jak przy poprzednich płytach odpowiedzialny jest Maciej Muraszko.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.