EnglishEnglish
 
Stanisława Celińska - Malinowa

Stanisława Celińska - "Malinowa"

niedz., 3 marca 2019, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Znakomita i wszechstronna aktorka o zmysłowym i przejmującym głosie. Stanisława Celińska z utworami ze swojej najnowszej płyty „Malinowa…” na scenie Sali Koncertowej Radia Wrocław  2 i 3  marca. Zapraszamy!

Doskonała aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. To także wspaniała piosenkarka, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

Po ogromnym sukcesie albumu „Atramentowa” (status podwójnej Platynowej Płyty) Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak wprowadzić słuchacza  w kameralny nastrój.„Malinowa…” to nowa, studyjna płyta, która zrodziła się z inspiracji ze spotkań i rozmów z fanami.W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz. Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko. Zapraszamy na dwa muzyczne wieczory ze Stanisławą Celińską  2 i 3 marca. Bilety już w sprzedaży.

Stanisława Celińska „Malinowa…” z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Bilety
Sprzedaż zakończona.