EnglishEnglish
 
Star Guard Muffin, Bethel

Star Guard Muffin, Bethel

czw., 9 grudnia 2010, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Z powodu ogromnego zainteresowania koncert zespołu StarGuardMuffin, planowany wcześniej w klubie Łykend, odbędzie się w dużo większym klubie Kultowa przy pl. Wolności 7
StarGuardMuffin – brzeska formacja muzyczna wykonująca szeroko pojętą muzykę reggae. W swoim repertuarze oferuje zarówno utwory rootsowe, jak i nowoczesne brzmienia.
Zespół składa się z młodych, ambitnych muzyków czerpiących przyjemność z każdego koncertu. Pasja realizowana przez dźwięki i masa pozytywnych wibracji powoduje, iż każdy koncert jest na swój sposób wyjątkowy.
19 listopada 2010 miała miejsce premiera debiutanckiej płyty zespołu. Oto jak zespół komentuje płytę: „Cieszymy się, że to co osiągnęliśmy zawdzięczamy głównie własnej pracy i poświęceniu. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować panu managerowi – Dawidowi, naszym rodzinom oraz osobom postronnym, których bezinteresowne gesty otworzyły nam niejedne drzwi :) Nie można także nie wspomnieć o Fanach, dzięki którym każdy koncert jest dla nas niezapomnianym przeżyciem. Cieszymy się, że możemy grać dla Was! Blesss :) ”

Na wrocławskim koncercie zespół wystąpi w składzie:

Kamil Bednarek (wokal)
Szymon Chudy (gitara)
Radek Szyszkowski (klawisze)
Kuba Wojciechowski (bas)
Maciek Pilarz (bębny)

Jako support zaprezentuje się dobrze znany wrocławskiej publiczności zespół Bethel.


BILETY

10 zł – promocja do 22.11
20 zł – przedsprzedaż
25 zł – w dniu koncertu


źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety
Sprzedaż zakończona.