EnglishEnglish
 
Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo

niedz., 11 grudnia 2011, 18:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Koncert przełożony!

informujemy wszystkich zainteresowanych, że Krzysztof Myszkowski z zespołu Stare Dobre Małżeństwo nabawił się ostrego zapalenia strun głosowych. Lekarz zalecił przede wszystkim minimum miesiąc absolutnej przerwy w śpiewaniu. Z tego też względu ulegają zmianie terminy koncertów.

Koncert zaplanowany na 11 grudnia 2011, godz. 18.00 w Centrum Sztuki Impart we Wrocławiu, przełożony zostaje na 10 marca 2012, godz. 18.00. Bilety zachowują ważność. Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin, prosimy o zwrot biletów w miejscu ich zakupu do dnia 11 grudnia 2011.

Kolejna wizyta w Imparcie grupy muzycznej, uwielbianej przez ogromną i wierną rzeszę miłośników „Krainy Łagodności”. Koncert będzie znakomitą okazją do wysłuchania utworów z nowej płyty zespołu zatytułowanej „Maszeruj z chamem”.  

Jak zwykle, nie zabraknie również lubianych starych przebojów SDM z poprzednich płyt. Album „Maszeruj z chamem” wzmacnia i utrwala fatalistyczne przeświadczenie o bezwzględnej konieczności oznakowania błędnych dróg, wiodących rzeczywistość świata bez klamek wprost na manowce rozpaczy. Jawi się jako powracające natręctwo stawiania trudnych spraw na ostrzach noży cierpkich słów. Tematycznych „siekier” wypieranych  z podświadomości przez rozleniwiony intelektualnie umysł, w konsumpcyjnym odruchu obronnym. Neutralizuje dość powszechny refluks podstawowych norm i wartości. 

Autorzy pieśni podejmują niewdzięczną próbę zdiagnozowania kondycji współczesnego człowieka i przyczyn jego niezrozumiałego okrucieństwa oraz zamiłowania do rozrywek powierzchownych, pretensjonalnych i przewidywalnych. Ponad wszelką miarę i zwykły wstyd. 

Maszeruj z chamem albo giń! A może raczej – posłuchaj, zastanów się i żyj? - Krzysztof Myszkowski

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety
Sprzedaż zakończona.