EnglishEnglish
 
Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo

sob., 10 marca 2012, 18:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

 

Kolejna wizyta w Imparcie grupy muzycznej, uwielbianej przez ogromną i wierną rzeszę miłośników „Krainy Łagodności”. Koncert będzie znakomitą okazją do wysłuchania utworów z nowej płyty zespołu zatytułowanej „Maszeruj z chamem”.  

Jak zwykle, nie zabraknie również lubianych starych przebojów SDM z poprzednich płyt. Album „Maszeruj z chamem” wzmacnia i utrwala fatalistyczne przeświadczenie o bezwzględnej konieczności oznakowania błędnych dróg, wiodących rzeczywistość świata bez klamek wprost na manowce rozpaczy. Jawi się jako powracające natręctwo stawiania trudnych spraw na ostrzach noży cierpkich słów. Tematycznych „siekier” wypieranych  z podświadomości przez rozleniwiony intelektualnie umysł, w konsumpcyjnym odruchu obronnym. Neutralizuje dość powszechny refluks podstawowych norm i wartości. 

Autorzy pieśni podejmują niewdzięczną próbę zdiagnozowania kondycji współczesnego człowieka i przyczyn jego niezrozumiałego okrucieństwa oraz zamiłowania do rozrywek powierzchownych, pretensjonalnych i przewidywalnych. Ponad wszelką miarę i zwykły wstyd. 

Maszeruj z chamem albo giń! A może raczej – posłuchaj, zastanów się i żyj? - Krzysztof Myszkowski

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety
Sprzedaż zakończona.