EnglishEnglish
 
STEEL PANTHER

STEEL PANTHER

sob., 13 czerwca 2020, 20:00
( Otwarcie bram: 19:00 )


Klub Studio
ul. Budryka 4
30-072, Kraków
sprzedaż wstrzymana

Komunikat organizatora

Drodzy Fani i Koncertowicze,

Jak już anonsowaliśmy wcześniej, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nasze czerwcowe koncerty nie odbędą się zgodnie z pierwotnym planem.

Jak wiecie, część naszych wydarzeń udało już nam się przenieść na 2021 rok, a pozostałe ciągle są zawieszone, ale mimo tego, że terminy na te koncerty są bardzo bliskie, lub właśnie mijają, nie oznacza to, że nie dojdą do skutku. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań i nie szczędzimy wysiłków, by koncerty te przenieść na nowe i bezpieczne daty.

Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się nowe informacje i daty, śledźcie nasze strony, tam wkrótce znajdziecie kolejne aktualizacje!

www.metalmind.com.pl/koncerty.html
Opis

Steel Panther w Polsce! 

W czasach szalejącej poprawności politycznej STEEL PANTHER powracają, aby szerzyć heavy metal i przywrócić klimat lat 80-tych. Ich piąty album studyjny – „Heavy Metal Rules” – jest jeszcze głośniejszy, szybszy i bardziej niegrzeczny! 

Steel Panther zaprezentują swoje show pod szyldem „Heavy Metal Rules Tour” podczas letniej trasy koncertowej. W Polsce zespół wystąpi 13 czerwca 2020 roku w krakowskim klubie Studio. 

Steel Panther, debiutujący w 2009 roku albumem „Feel The Steel” to zespół bezkompromisowy w swoich poczynianiach. Kolejne płyty szybko zyskały uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, a także samych muzyków. Corey Taylor(Slipknot, Stone Sour) pierwszą płytę Steel Panther, jako „wspaniałą od początku do końca”. Podczas swojej kariery zespół grywał na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Download Festival) i towarzyszył na trasie koncertowej Aerosmith, Alter Bridge i Stone Sour. 

Michael Starr, wokalista kapeli, twierdzi: „My naprawdę kochamy heavy metal i grać koncerty. Steel Panther podbije świat!”
Satchel: „Pamiętajcie! „Heavy Metal Rules!”

Skład Steel Panther: 

Michael Starr - wokale
Satchel - gitara
Lexxi Foxx – gitara basowa
Stix Zadinia - perkusja

Bilety
Sprzedaż wstrzymana.