EnglishEnglish
 
Strachy na Lachy, Hurt

Strachy na Lachy, Hurt

niedz., 28 listopada 2010, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

28  listopada w Kultowej przy pl. Wolności (zamiast zapowiadanego wcześniej klubu Eter) wystąpią  zespoły: Strachy na Lachy i Hurt.

Strachy na Lachy to kontynuacja liryczno-muzycznej twórczości Grabaża, po rozpadzie Pidżamy Porno. Wokalista rockandrollowej i niezwykle zasłużonej na naszym rynku kapeli, Krzysztof „Grabaż” Grabowski to poeta słowa zafascynowany wczesnym brytyjskim punk rockiem i festiwalem w Jarocinie. W swoich tekstach niebanalnie opisuje codzienną rzeczywistość, potrafi realizować i przemycać swoje najróżniejsze pomysły nie zważając na krytykę, często ocierając się o ironię i wisielczy humor.

Hurt – ikona wrocławskiej sceny muzycznej, od trzynastu lat ewoluuje stylowo, jedyne, co się nie zmienia, to charakterystyczne dla zespołu teksty Macieja Kurowickiego: sięgające poza wyobraźnię, absurdalne, czasem ironiczne. W 2005 roku o Hurcie usłyszeli wszyscy dzięki piosence „Załoga G”, która utrzymywała się długo na pierwszych miejscach list przebojów rozgłośni radiowych, stając się tym samym hymnem wszystkich pragnących powrócić do lat dzieciństwa.

Dwa oryginalne, niebanalne i charakterne zespoły z czołówki polskiej alternatywy, to idealne propozycje na rozwianie burych jesiennych chmur.

Ceny biletów:
Przedsprzedaż - pierwsze 500szt.  - 35zł
Pozostałe - 40zł

źródło: materiały promocyjne organizatora
fotografia: Sławomir Nakoneczny

Bilety
Sprzedaż zakończona.