EnglishEnglish
 
Strachy na Lachy, Świetliki

Strachy na Lachy, Świetliki

pt., 25 lutego 2011, 19:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Strachy na Lachy to kontynuacja liryczno-muzycznej twórczości Grabaża, po rozpadzie Pidżamy Porno. Wokalista rockandrollowej i niezwykle zasłużonej na naszym rynku kapeli, Krzysztof „Grabaż” Grabowski to poeta słowa zafascynowany wczesnym brytyjskim punk rockiem i festiwalem w Jarocinie. W swoich tekstach niebanalnie opisuje codzienną rzeczywistość, potrafi realizować i przemycać swoje najróżniejsze pomysły nie zważając na krytykę, często ocierając się o ironię i wisielczy humor.

Świetliki –  krakowski zespół muzyczny, zaliczany do nurtu muzyki alternatywnej. Przez 15 lat swego istnienia grupa wypracowała swój własny, niepowtarzalny styl muzyczny, grając koncerty w całej Polsce i zapisując się na dobre w świadomości wielu słuchaczy. Liderem formacji jest Marcin Świetlicki  -  poeta, autor tomików poetyckich, laureat licznych nagród m.in. im. Kościelskich, im. Trakla, uhonorowany Paszportem Polityki za pracę twórczą [nagrody nie przyjął] nominowany do nagrody Nike '96.


Bilety:

35zł – pierwsze 300 szt.
40zł – przedsprzedaż
45zł – w dniu koncertu

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety do nabycia także w punkcie sprzedaży Biletin                                   (Dlastudenta.pl ul. Świdnicka 19,  Wrocław, pok. 304 (3 piętro) pn-pt 9.00-17.00)

Bilety
Sprzedaż zakończona.