EnglishEnglish
 
Strauss Gala

Strauss Gala

wt., 25 listopada 2014, 17:00

sprzedaż zakończona
Opis

Strauss Gala

Strauss Gala to znakomicie wyreżyserowany, pełen uroku spektakl w przepięknych kostiumach z nostalgicznej epoki słynnego Franciszka Józefa.

To muzyczna podróż do krainy walca - świata pełnego gwaru, wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących oficerów. 

Straussowska Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Wojciecha Rodka zaprezentuje najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów.  W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki oraz najpopularniejsze fragmenty z operetek: Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wiedeńska krew, Noc w Wenecji. Nie zabraknie oczywiście słynnego walca Nad pięknym modrym Dunajem jak również Marsza Radetzkiego. 

Stylowe układy choreograficzne prezentowane przez balet oraz wspaniali soliści: Małgorzata Rodek z Warszawskiej Opery Kameralnej a także gwiazdy scen wiedeńskich Sabina Zapiór – sopran, Harald Wurmsdobler - tenor i Till von Orlovsky z pewnością sprawią, że spektakl ten będzie niezapomnianym przeżyciem.

Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. Prezentowany był w salach koncertowych i operach wielu europejskich miast, m.in. w Berlinie, Zurychu, Oslo, Kopenhadze czy Brukseli. 

Straussowska Orkiestra Festiwalowa występująca za granicą pod nazwą European Strauss Orchestra od sześciu lat regularnie na przełomie roku odbywa tournée po Chinach, gdzie ich koncerty obejrzało już kilkaset tysięcy widzów.

Zatem już dziś zapraszamy Państwa do beztroskiej, wspólnej zabawy w muzycznym saloniku wiedeńskim , bo … Wielka sława to żart …

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

130 zł - kategoria I
110 zł - kategoria II
75 zł - kategoria III

Bilety
Sprzedaż zakończona.