EnglishEnglish
 
Światowid Klasycznie: ArTrio – Endorfiny

Światowid Klasycznie: ArTrio – Endorfiny

wt., 17 listopada 2015, 18:30

sprzedaż zakończona
Opis

ArTrio to wyjątkowa harfa, która przepięknie brzmi pod rękami Magdaleny Just, melodyczne skrzypce wydobywające pod smyczkiem  Beaty Solnickiej czarowne dźwięki, oraz liryczna wiolonczela. Grająca na niej  Ewa Dymek-Kuś swoimi aranżacjami splata także w całość klasycznie ponadczasowy, a zarazem zaskakujący efektownymi brzmieniami i harmonią Ensamble.

Przyjaźń, miłość do Muzyki, chęć spełniania Marzeń - te trzy ważne elementy połączyły trzy przyjaciółki do stworzenia czegoś wyjątkowego dla siebie, dając tym samym możliwość realizacji swoich talentów, emocji i pragnień. Bezpośrednią inspiracją do nagrania płyty ENDORFINY była chęć podzielenia się ze światem szczęściem, które dostarcza zespołowi wspólne muzykowanie. Na płycie znalazły się utwory z gatunku muzyki filmowej i jazzowej, które podczas koncertów ArTria wywoływały zawsze najbardziej żywiołowe reakcje publiczności, a pomimo upływu lat są nadal inspiracją dla artystów i wytchnieniem dla wielu słuchaczy. Tutaj zebrane w jeden projekt muzyczny stanowią też zapis muzyki pełnej pozytywnej energii.

Instrumentalistki dedykują ENDORFINY pamięci  Hanny Dymek, której niezwykła osobowość dawała im wielką siłę i wsparcie w realizacji muzycznych marzeń: Ewie Dymek-Kuś w zakresie kompozycji i aranżacji, Beacie Solnickej w kreowaniu wypowiedzi artystycznej, Magdalenie Just – w rozwijaniu pasji do muzyki i gry na harfie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.