EnglishEnglish
 
Światowid Klasycznie: Trio dei Sogni

Światowid Klasycznie: Trio dei Sogni

wt., 21 marca 2017, 18:30

sprzedaż zakończona
Opis

"Trio dei Sogni” tworzą studenci Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Swoją działalność artystyczną prowadzą od 2015 roku pod kierownictwem prof. Grażyny Bożek-Woty. Mają na koncie liczne koncerty reprezentujące wrocławską Akademię Muzyczną. Uczestniczyli w wielu kursach mistrzowskich m. in. u Thomasa Steinhofela, Anny Prabuckiej-Firlej, Krzysztofa Sperskiego, Nathaniela Anderson-Frank, Marii Szwajger-Kułakowskiej oraz Włodzimierza Obidowicza. Brali udział w konkursach krajowych i zagranicznych m. in. w Łodzi, Łomiankach i Hradec Kralove. W swoim repertuarze posiadają głównie współczesną literaturę muzyczną.

Ewelina Korczakowska/ skrzypce

Jest absolwentką Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. F.Chopina w Krakowie w klasie skrzypiec prof. Bogdana Woźniaka. Aktualnie jest studentką Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu w klasie skrzypiec prof. Jarosława Pietrzaka. Brała udział w kursach muzycznych w Kołobrzegu w klasie prof. Magdaleny Relzer-Niesiołowskiej. Jako muzyk orkiestrowy współpracowała z takimi orkiestrami m. in jak: Passionart, Corda Cracovia, Sound Factory Orchestra oraz grała pod batutą m. in. Antoniego Wita, Łukasza Borowicza, Marka Pijarowskiego. Oprócz w polskich miastach koncertowała m. in. w Chinach, Francji, Niemczech, Rumunii, Macedonii, Włoszech, Holandii. Współpracowała z takimi muzykami m. in. jak Vadim Brodski, Nigel Kennedy. Brała udział w takich wydarzeniach kulturalnych m. in jak: projekt ,,FLOW”, ,,NIEBO” w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we Wrocławiu, IX Letni Festiwal Muzyczny “Wawel o Zmierzchu”, XX Jubileuszowy Letni Festiwal Jazzowy w Krakowie.

Monika Duda/ fortepian

Rozpoczęła naukę gry na fortepianie w wieku 7 lat. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu w klasie prof. Celiny Hellerowej. Obecnie studiuje na kierunku Kameralistyka Fortepianowa w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Brała udział w kursach mistrzowskich m.in. u Andrzeja Jasińskiego, Włodzimierza Obidowicza, Olgi Łazarskiej, Thomasa Steinhofela oraz Marii Szwajger-Kułakowskiej. Koncertowała w Polsce, Francji i Niemczech.

Mikołaj Słowik/wiolonczela

Rozpoczął swoją edukację artystyczną w 2000 roku w klasie mgr Krzysztofa Krawczyka w OSM w Tarnowie, ktorą ukończył w 2012 roku. Naukę kontynuował w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie prof. Lidii Grzanki-Urbaniak. Obecnie studiuje kameralistykę na tejże uczelni. Uczestniczył w wielu warsztatach i kursach mistrzowskich m.in. u takich profesorów jak Tomasz Strahl, Krzysztof Sperski czy Andrzej Bayer. Współtworzył i realizował muzykę do spektakli dla Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego. Koncertował jako solista i muzyk orkiestrowy w Polsce, Francji i na Słowacji. Obecnie zaangażowany jest w twórczość kameralną.

Bilety
Sprzedaż zakończona.