EnglishEnglish
 
Tarantino Soundtracks: Best Songs From Quentini#039;s Movies

Tarantino Soundtracks: Best Songs From Quentin's Movies

pon., 9 marca 2020, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

„The best songs from Quentin Tarantino Soundtracks” to projekt stworzony przez grupę wrocławskich muzyków, których łączy pasja do grania dobrej muzyki, ale też gust filmowy. Pomysł uformowania tych pasji w cały projekt powstał w 2016 roku. Zafascynowani światem przedstawionym w historiach pisanych i ekranizowanych przez Quentina Tarantino, szczególnie doceniamy wybór utworów, które towarzyszą poszczególnym scenom. Reżyser wybiera piosenki do sountracków sam, co przy zapoznaniu z jego twórczością pozwala nam jeszcze bardziej osobiście go poznać. Przy każdej kolejnej premierze przeżywaliśmy te przygody podwójnie, bo ścieżka dźwiękowa była dla nas osobną kopalnią nowych inspiracji i przykładem na to, jak silnie pobudzani przez te dźwięki jesteśmy w stanie przenieść się w świat filmu, nawet długo po jego obejrzeniu. Na koncertach pojawiają się utwory ze ścieżki dźwiękowej m.in.. „Pulp Fiction”, „Reservoir Dogs” czy „Django Unchained” 

Skład: 

Natalia Juszczyszyn - wokal,
Szymon Paduszyński - gitara,
Łukasz Wieczorek - gitara,
Tomasz Jędrzejewski - klawisze,
Andrzej Stagraczyński - gitara basowa,
Tomasz Garbera - perkusja

Bilety
Sprzedaż zakończona.