EnglishEnglish
 
TARJA + support

TARJA + support

czw., 29 października 2020, 19:30
( Otwarcie bram: 19:00 )


sprzedaż wstrzymana
Opis

TARJA powróci do Polski na dwa klubowe koncerty! Obdarzona fantastycznym, operowym głosem, wokalistka - jedna z najważniejszych postaci fińskiego rocka - wystąpi 27 października w Krakowie  oraz 29 października we Wrocławiu. 


Tarja Tururen znana jest ze współpracy z zespołem Nightwish, z którym nagrała 5 pełnowymiarowych albumów. Płyty sprzedały się na całym świecie w ilości ponad miliona egzemplarzy i wielokrotnie pokryły się platyną. Ponad 500.000 fanów uczestniczyło w niezwykłych koncertach zespołu w najdalszych zakątkach naszego globu.

 Artystka w 2006 roku zdecydowała się na karierę solową i zadebiutowała świątecznym albumem „Breath from Eternity”, który w samej Finlandii sprzedał się w nakładzie ponad 30 000 kopii. Kolejnym sukcesem okazał się wydany w listopadzie 2007 roku krążek „My Winter Storm”, który już w pierwszym dniu sprzedaży osiągnął status złotej płyty, natomiast singiel „I Walk Alone” przez wiele tygodni zajmował najwyższe pozycje list przebojów w Finlandii oraz Niemczech. W 2010 roku ukazał się album „What Lies Beneath”. Tarja na swoich solowych wydawnictwach eksponuje emocje i cudowną atmosferę znaną z najlepszych krążków Nightwish.  Rockową dyskografię artystki uzupełniają płyty o charakterze świątecznym i klasycznym. 

Tarja obecnie promuje wydany w sierpniu 2019 album „In The Raw”.


Ceny biletów

Miejsca stojące:

130 zł - przedsprzedaż
150 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż wstrzymana.