EnglishEnglish
 
TEN TYP MES

TEN TYP MES

sob., 23 lutego 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Ten Typ Mes w Starym Klasztorze!

Ten Typ Mes z zespołem wraca na koncertowe szlaki, cały czas promując album "Rapersampler". 

Zapraszamy 23 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze!
Oczywiście nie zabraknie również klasyków z repertuaru rapera, a to wszystko przy akompaniamencie najlepszego bandu w kraju!.

Ten Typ Mes, właściwie Piotr Szmidt – polski raper, wokalista, producent muzyczny, realizator nagrań, autor tekstów, wydawca i felietonista. Artysta ma na koncie dziesięć albumów, w tym trzy złote płyty. Dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka.

Ten Typ Mes jest jednym z założycieli niezależnej wytwórni płytowej oraz producenta ubrań - Alkopoligamia.com. Wytwórnia ma w katalogu łącznie ponad czterdzieści oficjalnych i nieoficjalnych wydawnictw, jak i kilkanaście sezonowych kolekcji ubrań dla mężczyzn i kobiet. 

Szmidt współpracował w swoje karierze muzycznej m.in. z takimi artystami jak Włodi, Pezet, Andrzej Dąbrowski, Iza Lach, Dawid Podsiadło, Łona, Eldo, Krystyna Prońko, Maria Peszek, Quebonafide, Olaf Deriglasoff, Peja, Donatan, Kortez, Grubson, Monika Borzym. Jest regularnym felietonistą Co Jest Grane24 oraz Gazety Magnetofonowej.

Ten Typ Mes na żywo występuje z 5 osobowym składem. Kierownikiem muzycznym zespołu jest, klawiszowy wirtuoz, Andrzej „Fonai” Pieszak, na bębnach Jose Manuel Alban Juarez, na wokalu, samplerze, klawiszu i basie Ina West oraz wspierająca Mesa wokalnie Kinga Miśkiewicz. Ten skład to mieszanka talentów, która na scenie wybucha z wyjątkową precyzją, a potwierdzali to już na największych scenach w kraju jak i za granicą. Od białostockiego Up To DateFestival przez katowicki Tauron Nowa Muzyka, krakowski Live Festival aż po Hip Hop Kemp w Czechach.


Ceny biletów

40 zł - miejsca stojące (I pula)
45 zł - miejsca stojące (II pula)

Bilety
Sprzedaż zakończona.