EnglishEnglish
 
Testament, Napalm Death

Testament, Napalm Death

śr., 26 czerwca 2013, 19:00
( Wejście od godz. 18:00 )


[Klub Muzyczny Progresja]
ul. Kaliskiego 15a
01-476, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Knock Out Productions przedstawia headlinera imprezy która odbędzie się 26 czerwca w Warszawskiej „Progresji”. Pierwszym ogłoszonym zespołem na oficjalnym After Party MetalFest 2013 był Napalm Death, w roli gwiazdy do składu dochodzi legendarny Testament !!! Będzie to doskonała okazja by zobaczyć w akcji gigantów thrash-metalu dla tych wszystkich, którzy nie wybrali się do Krakowskiego „Studia” w marcu.

 

Headliner

TESTAMENT (USA)

Zespołu Testament nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu. Jest to absolutna klasyka nie tylko amerykańskiego, ale też światowego thrashu. Dość powiedzieć, że wielu fanów gatunku uznało za niesłuszne pominięcie tej grupy przy tworzeniu „Wielkie Czwórki Thrashu”. Testament przyjeżdża do Polski promować ostatni, zbierający rewelacyjne recenzje album „Dark Roots Of Earth” (przez wielu nazwany najlepszym metalowym albumem roku!!!). W tak dobrej formie Amerykanie nie byli od lat!

 

Co-Headliner

Napalm Death (UK)

Bardzo ciężko wyobrazić sobie na jak wiele i jak różnych zespołów wpłynął Napalm Death. Jest to band niezwykle szanowany w świecie hc/punk, a jednocześnie będący pionierem grind-core/death-metalu. Od lat szczery do bólu. Od lat w doskonałej formie. Od lat zadziwiający świeżością i agresją. Ostatni, 15 krążek Napalm Death, pt. „Utilitarian” został oceniony bardzo wysoko w podsumowaniach najlepszych płyt 2012 roku… Ale to tak naprawdę tylko jeden z wielu powodów, dla których warto zobaczyć koncert Napalm Death w towarzystwie Testament !

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:
100zł - przedsprzedaż
110zł - w dniu koncertu 

Bilety
Sprzedaż zakończona.