EnglishEnglish
 
Testament, Shadows Fall, Bleed From Within

Testament, Shadows Fall, Bleed From Within

śr., 27 marca 2013, 20:00

Klub Studio
ul. Budryka 4
30-072, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Knock Out Productions ma ogromną przyjemność ogłosić, że żywa legenda thrash metalu z Bay Area, zespół Testament przyjedzie do Polski na jedyny, ekskluzywny koncert 27 marca 2013 roku. W krakowskim klubie „Studio” Amerykanom towarzyszyć będą od dawna oczekiwane w naszym kraju grupy: Shadows Fall oraz Bleed From Within!

Testamentu nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu. Jest to absolutna klasyka nie tylko amerykańskiego, ale też światowego thrashu. Dość powiedzieć, że wielu fanów gatunku uznało za niesłuszne pominięcie tej grupy przy tworzeniu „Wielkie Czwórki Thrashu”. 

Testament przyjeżdża do Polski promować ostatni, zbierający rewelacyjne recenzje album „Dark Roots Of Earth”. W tak dobrej formie Amerykanie nie byli od lat!

http://www.testamentlegions.com/
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=apMIXxGumWw

Nie lada wydarzeniem będzie udział w krakowskim koncercie dosyć rzadko grającego w Europie zespołu Shadows Fall. Jest to band, który obok Killswith Engage czy As I Lay Daying zaliczany jest do prekursorów nowej fali amerykańskiego heavy metalu. Chłopaki w USA osiągnęli ogromny sukces tworząc nowocześnie brzmiącą mieszankę metal-core z thrashem. 

Drugą grupą towarzyszącą Testamentowi w trasie jest death-corowa formacja z Glasgow Bleed From Within – to ona pierwsza wystąpi na scenie krakowskiego „Studia”. 

http://shadowsfall.com/
http://www.bleedfromwithin.com/

Bilety:
95zł - przedsprzedaż,
110zł - w dniu koncertu 

Bilety
Sprzedaż zakończona.