EnglishEnglish
 
The Best Of Eric Clapton - plays Cliff Stevens

The Best Of Eric Clapton - plays Cliff Stevens

śr., 19 lutego 2020, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 10.0px 0.0px; font: 11.0px Carlito; color: #000000} span.s1 {font-kerning: none}

wROCKfest.pl zaprasza 19 lutego do Starego Klasztoru na koncert "The best of Eric Clapton" w wykonaniu Cliffa Stevensa, rewelacyjnego gitarzysty z Kanady.
Dzięki wyglądowi przypominającemu Erica Claptona, chrapliwemu wokalowi oraz ogromnej wiedzy i wirtuozerii gitarowej, Stevens jest uznawany za najważniejszego na świecie impersonatora Erica Claptona, wiernie i z szacunkiem odtwarzając muzykę legendy.

Cliff Stevens to wielokrotnie nagradzany artysta z Montrealu w Kanadzie. Grał bluesa i koncertował przez kilkadziesiąt lat w Kanadzie, Europie, Meksyku i Maroko.
Jego debiutancki album Preservation Blues Review spotkał się z uznaniem krytyków, zdobywając w tym samym czasie nagrody i rozgłos.
Od tamtego czasu wydał cztery albumy solowe, które zyskały entuzjastyczne recenzje:

- "Stevens jest artystą w każdym tego słowa znaczeniu, tak jak Eric Clapton... ten człowiek jest niesamowity!" - Blues Matters Magazine (Wielka Brytania)
- "Ten człowiek ma wiele dobrego do przekazania swoją grą"- Blues Blast Magazine (USA)
- "Świetny artysta, porywająca muzyka... ociekająca emocjami" - Blues Music Magazine (USA)

Stevens gra profesjonalnie na gitarze ponad 35 lat i jak większość muzyków bluesowych sporą część swojej kariery spędził jako sideman w przeróżnych zespołach.
Grywał dla 14 tysięcy widzów na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym w Montrealu ale także zdarzało mu się grać dla 14 pijaków w małomiasteczkowym barze.


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

50 zł – przedsprzedaż
60 zł - w dniu koncertu

Miejsca stojące:

35 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.