EnglishEnglish
 
The Best of Great American Songbook - Piano Bar

The Best of Great American Songbook / Piano Bar

sob., 10 sierpnia 2019, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Godzina 19:00

Vertigo Saturday Night Presents: The Best of Great American Songbook

Jakub Luboiński i Sebastian Łobos - wrocławski duet który powstał z początkiem 2019 roku. 

Sebastian to doskonały pianista, stworzony z bluesa i ragtime'u. Zafascynowany Twórczością Errolla Garnera i Oskara Petersona. Jakub -  z wykształcenia inżynier automatyk, ale patrząc na to co robi na scenie można określić go tylko w jeden sposób - “Crooner”. Trudno się dziwić skoro jak sam mówi śpiewu  uczył się od największych mistrzów - Franka Sinatry, Nat King Cole'a  czy Ton'ego Benetta.

Panowie, już od pierwszej nuty, znaleźli wspólny muzyczny język i razem doskonale udaje im się zagrać to, co dźwięczy im w najgłębszych zakamarkach duszy.

Zagrają specjalnie wybrane, najlepsze dzieła z Great American Songbook, ale pojawią się też elementy bluesa i rock'n'rolla. 

A wszystko to dopełni fantastyczna sekcja rytmiczna: Michał Kuźnicki na kontrabasie i Dawid Opaliński na perkusji

Zapraszamy nie tylko melomanów ale również tych, których nogi rwą się do tańca. W końcu swing od samego początku zawsze do tego zachęcał..

 

Godzina 23:00

Piano Bar

Zapraszamy na kolejna odsłonę największych standardów jazzowych w wykonaniu duetu Sebastiana Łobosa – fortepian i Jakub Luboiński – wokal.

Bilety
Sprzedaż zakończona.