EnglishEnglish
 
The Cuban Latin Jazz - Juntos Por Siempre (premiera płyty)

The Cuban Latin Jazz - Juntos Por Siempre (premiera płyty)

niedz., 20 stycznia 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Premiera Płyty w Vertigo: The Cuban Latin Jazz - Juntos Para Siempre

Zapraszamy na koncert premierowy pierwszej płyty The Cuban Latin Jazz! Pierwszy koncert zagrali w 2017 roku na Ukrainie. To była spontaniczna sytuacja, jednorazowy występ, ale wyszło inaczej. Płytę nagrywali w składzie kontrabasista Roland Grzegorz Abreu Krysztofiak, urodzony na Kubie muzyk, który trafił do Wrocławia na studia na Akademii Muzycznej, gdzie studiował klasykę. Z kolei z Ukrainy pochodzi saksofonista Taras Bakovsky, który grał na ukraińskich festiwalach Odessa Jazz i Muzyczne Dialogi. Pianista Paweł Kukuła zaczynał w Grudziądzu, trafił do Warszawy i w końcu na wrocławską Akademię Muzyczną. Czwartym muzykiem The Cuban Latin Jazz jest perkusista Dominik Jaske. Zespół zdobył II miejsce na festiwalu jazzowym Jazz nad Odrą 2018 i został nominowany do Wrocławskiej Nagrody Kulturalnej Warto 2018. 

Po małych zmianach personalnych koncert premierowy zagrają w składzie: Roland Abreu - kontrabas; Taras Bakovskyy - saksofon; Bartek Ziętara - fortepian, Dominik Jaske - perkusja.


Ceny biletów

20 zł - I pula
30 zł - II pula

Bilety
Sprzedaż zakończona.