EnglishEnglish
 
The Cuban Latin Jazz: Latino Night - Jam Session - Cocktail Show

The Cuban Latin Jazz: Latino Night / Jam Session / Cocktail Show

pt., 26 kwietnia 2019, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Godz. 19:00
The Cuban Latin Jazz: Special Latino Night

Zapraszamy na wieczór pełen muzyki latynoskiej i kubańskiej, podczas którego, nie zabraknie również gorących tanecznych  atrakcji.

Godz. 21:30

The Cuban Latin Jazz Late Night Jam Session

Zapraszamy na kubańsko-latynoskie wydanie piątkowego jam session.

Godz. 00:00

Cocktail show by Vertigo

Barmani Vertigo na Państwa oczach zaprezentują wyjątkowe połączenie współpracy, zręczności, sztuki i aktorstwa. Efektem przedstawienia będą oczywiście cocktaile, podane w nietypowym stylu, z przymrużeniem oka i w atmosferze dobrej zabawy.


The Cuban Latin Jazz to oryginalna propozycja na rynku polskiej muzyki jazzowej. Fuzja muzyki jazzowej, latynoskiej – rytmów kubańskich, afro kubańskich, salsy oraz muzyki klasycznej w wykonaniu młodych, 

utalentowanych muzyków różnych narodowości, połączonych wspólnymi pasjami muzycznymi. W prezentowanym repertuarze wyraźnie słychać muzyczne korzenie Kuby niesione dźwiękami kontrabasu lidera grupy - Rolanda Abreu. Muzyk urodził się w Hawanie i mieszkał tam do 20 roku życia. Obecnie w drugiej ojczyźnie – Polsce – w niesamowity sposób przenosi muzyczne korzenie kubańskie do swojego ulubionego gatunku muzycznego – jazzu. Obok kontrabasu zespół posiada w swoim instrumentarium saksofon, fortepian oraz perkusję.

Bilety
Sprzedaż zakończona.