EnglishEnglish
 
THE CUBAN LATIN JAZZ - MUSIC OF BUENA VISTA

THE CUBAN LATIN JAZZ - MUSIC OF BUENA VISTA

pt., 1 lutego 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Music of Buena Vista ponownie w Starym Klasztorze!

Zapraszamy miłośników kubańskiej muzyki do Starego Klasztoru na koncert Music of Buena Vista - 1 lutego 2019!


Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club, jeżeli bezustannie słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przeoczyć występów na żywo projektu Music of Buena Vista -kubańskich artystów, którzy zachęceni zachwytem polskiej publiczności oraz spektakularnym sukcesem ich poprzednich występów postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj!

Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy po raz kolejny zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość!

Gwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość z członków The Cuban Latin Jazz występowała z muzykami z Buena Vista Social Club. Szczera pasja i nieposkromiona energia latynoskiej ognistej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tych tradycyjnych kubańskich rytmach nie mogąc o nich zapomnieć. W zespole śpiewają m.in. Yaremi Kordos, Juan Carlos Hechavarria, Alexis Herrera Estevez, Elio Rodriguez, którzy występowali na jednej scenie z Compay'em Segundo i z Omarą Portuondo. 

The Cuban Latin Jazz (Music Of Buena Vista) to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki. Niepowtarzalni muzycy i niewiarygodni tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie, które zarazi Cię humorem i temperamentem Kuby. Wraz z unikalną mieszanką melancholii i szczęścia, wraz z rytmem, który wkrada się pod skórę, wraz z melodią i ruchami, które trafiają prosto do serca, artyści zapalą w Tobie ogień kubańskiego pożądania życia.

Niebawem Ci rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy zabiorą właśnie Was w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany. Poczujecie w sobie prawdziwą kubańską radość życia – a to wszystko podczas koncertu The Cuban Latin Jazz (Music of Buena Vista)

The Cuban Latin Jazz występuje w składzie:

Juan Carlos Hechevarria–vocal, bongosy
Roland Abreu - kontrabas, vocal
Nando del Rio - kongi, vocal
Paweł Kukuła - piano
Taras Bakovsky – saksofon

Gościnnie wraz z zespołem The Cuban Latin Jazz wystąpi niezwykła Yaremi Kordos.


Ceny biletów

Miejsca stojące/tańczące:

45 zł - przedsprzedaż
50 zł - w dniu koncertu

Miejsca siedzące:

60 zł - przedsprzedaż

Bilety
Sprzedaż zakończona.