EnglishEnglish
 
The Cuban Latin Jazz: Special Latino Night - Jam Session

The Cuban Latin Jazz: Special Latino Night / Jam Session

pt., 4 stycznia 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Godzina 20:00 The Cuban Latin Jazz: Special Latino Night

Zapraszamy na wieczór pełen muzyki latynoskiej i kubańskiej, podczas którego nie zabraknie również gorących tanecznych atrakcji.

godzina 22:30 The Cuban Latin Late Night Jam Session

Zapraszamy na kubańsko-latynoskie wydanie piątkowego jam session.

 

The Cuban Latin Jazz to oryginalna propozycja na rynku polskiej muzyki jazzowej. Fuzja muzyki jazzowej, latynoskiej – rytmów kubańskich, afro kubańskich, salsy oraz muzyki klasycznej w wykonaniu młodych, utalentowanych muzyków różnych narodowości, połączonych wspólnymi pasjami muzycznymi. W prezentowanym repertuarze wyraźnie słychać muzyczne korzenie Kuby niesione dźwiękami kontrabasu lidera grupy - Rolanda Abreu. Muzyk urodził się w Hawanie i mieszkał tam do 20 roku życia. Obecnie w drugiej ojczyźnie – Polsce – w niesamowity sposób przenosi muzyczne korzenie kubańskie do swojego ulubionego gatunku muzycznego – jazzu. Obok kontrabasu zespół posiada w swoim instrumentarium saksofon, fortepian oraz perkusję.

Skład:

Taras Bakovskyi – saksofon
Roland Abreu Krysztofiak – kontrabas
Bartek Ziętara – fortepian
Dominik Jaske – perkusja

Bilety
Sprzedaż zakończona.