EnglishEnglish
 
The Exploited, Maid of Ace

The Exploited, Maid of Ace

pon., 28 października 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

The Exploited zagrają we Wrocławiu!

wROCKfest.pl zaprasza 28 października do wrocławskiego klubu Stary Klasztor na koncert punkrockowej legendy – The Exploited! Jako support zaprezentuje się żeńska punkowa kapela Maid Of Ace z Wielkiej Brytanii.

Rezerwujcie czas - info o biletach wkrótce!

THE EXPLOITED – to najbardziej znany zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka.
Od samego początku dowodzony przez demonicznego wokalistę Wattiego Buchana.
Ich koncertowy album „On Stage” był pierwszą zagraniczną płytą z punk rockową muzyką, która została wydana oficjalnie w Polsce. Debiutancki album The Exploited „Punks Not Dead” okazał się numerem jeden na angielskiej liście niezależnych w 1981 roku i w ciągu kilku tygodni sprzedał się w ilości 150 tysięcy egzemplarzy. Wattie i jego kompania pojawili się też w programie „Tops Of The Pops” gdzie wykonali utwór „Dead Cities”.
Kolejne albumy: „Troops Of Tomorrow” z 1982 roku, „Let’s Start A War” z 1983 roku oraz „Horror Epics” z 1985 roku potwierdzały wysoką formę zespołu i należą do punk rockowego kanonu.
The Exploited udało się też z powodzeniem łączyć punk rock z metalem o czym mogą świadczyć bardzo dobrze przyjęte późniejsze płyty zespołu: „Massacre” (1990), „Beat The Bastards” (1996) i „Fuck The System” (2002).
Pomimo licznych zmian składu zespół istnieje nieprzerwanie od ponad 30 lat, a wokalista Wattie z czerwonym irokezem stał się żywą ikoną punk rocka.

Obecnie zespół występuje w składzie:

Wattie Buchan – vocal

Irish Rob – bass

Willie Buchan – drums

Matt Justice – guitar

Najważniejsza dla zespołu była zawsze scena i kontakt z fanami. O tym jak anarchiści-weterani czują się na żywo, będzie można się przekonać na koncercie we Wrocławiu.


Ceny biletów

80 zł - I pula

Bilety
Sprzedaż zakończona.