EnglishEnglish
 
THE GODS PLANET, CLAUDIO PRC i NESS

THE GODS PLANET, CLAUDIO PRC & NESS

pt., 13 lutego 2015, 23:00

Nowa Jerozolima
Al. Jerozolimskie 57
00-697, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

THE GODS PLANET • CLAUDIO PRC & NESS • (TGP, Prologue, Phorma / IT)

The Gods Planet to niezależna wytwórnia płytowa, założona w 2010 roku przez Claudio PRC, którego już mieliśmy okazję usłyszeć jakiś czas temu w Warszawie, oraz Nessa, którego do tej pory w Warszawie nie było... do chwili obecnej, pod szyldem TGP, ukazały się cztery EPki autorstwa The Gods Planet (tak, tak, TGP to także muzyczny duet Claudio i Nessa). Poza działalnością w obszarze własnego labelu, w maju 2013 roku, projekt The Gods Planet wydał album pt. “LP 1”, który ukazał się nakładem tajemnicznej, włoskiej (prawdopodobnie) wytwórni “On2Sides”. 

Andrea Deplano rozpoczął muzyczną podróż pod koniec lat 90-tych. Jego zainteresowania i pasje spowodowały, że rozpoczął karierę didżejską, eksperymentując wówczas z różnymi stylami. Po pewnym czasie, już z zapleczem wiedzy z zakresu inżynierii dźwięku oraz wielu lat poświęconych na szukaniu swej muzycznej ścieżki, Ness zaczął rozwijać swój unikalny styl, z mocnym naciskiem na atmosferyczne, mroczne, hipnotyczne brzmienia. W 2007 roku, w rodzinnej Sardynii, Ness otworzył swój własny sklep z płytami. Dwa lata później powołał do życia własny label, Mono Records. 

Claudio PRC to włoski producent muzyki eksperymentalnej oraz techno, wydający swoje płyty pod szyldem takich wytwórni, jak m.in.: Prologue, Stroboscopic Artefacts, Phorma czy wspomniany już TGP (The Gods Planet). Claudio PRC miał także okazję współpracować wydawniczo z wieloma ciekawymi artystami, z których warto wymienić chociażby Terence'a Fixmer'a. W 2012 roku zadebiutował albumem, pt. “Inner State", który ukazał się nakładem Prologue. Charakterystyczny styl Claudio PRC można określić mianem “dronowego”, atmosferycznego Techno. 

• Phorma stage •

CLAUDIO PRC & NESS (Phorma, Prologue, The Gods Planet / IT)
BŁAŻEJ MALINOWSKI LIVE  (Phorma, Technosoul, Silent Season)
CHUPAX (Electrocapital, BLACKIO)
ANJA KRAFT (Electrified, Nowa Jerozolima)

• Ambient room •

ISNT (Behind The Stage)
ESSENCE  (Technosoul)

Bilety
Sprzedaż zakończona.