EnglishEnglish
 
THE HARDKISS

THE HARDKISS

sob., 27 maja 2017, 19:00

Progresja
ul. Fort Wola 22
01-258, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

300 koncertów, 30 utworów muzycznych, 14 filmów!

Hardkiss „najlepszym zespołem alternatywnym” według M1 Music Awards (Ukraina)!

Hardkiss to niezależny zespół muzyczny z Kijowa, prezentujący wyjątkową kompozycję rocka, popu 

i muzyki elektronicznej. Muzycy określają go mianem „progresywnego popu”. To połączenie pozornie niespójnych elementów: mocnej aranżacji, melodyjnego brzmienia, głębokich tekstów oraz soulowego wokalu Julii Saninej, których efektem jest nie tylko muzyka na żywo, ale spektakularne widowisko. 

Nominowany do krajowej nagrody MTV EMA (w kategorii: NAJLEPSZY UKRAIŃSKI ARTYSTA),  zdobył pięć statuetek narodowej nagrody muzycznej „Yuna” m.in. w kategorii: NAJLEPSZY ALBUM, NAJLEPSZA PIOSENKA czy NAJLEPSZE VIDEO. Zespół był twarzą marki Pepsi i Lenovo na Ukrainie, a „Forbes" umieścił  jego solistkę na liście 30 najbardziej utalentowanych Ukraińców ostatnich 30 lat! 

W 2014 roku grupa Hardkiss wydała swój debiutancki album „Kamienie i miód", który zaprezentowano w głównej sali koncertowej Kijowa – w imprezie wzięło udział 6 500 osób! Rok później, w 2015 roku, ukazała się płyta „Cold Altair". 

Aktualnie zespół przygotuje się do obchodów jubileuszu 5 lat swojego istnienia. W planach kilka nowych singli oraz europejska trasa koncertowa zatytułowana  „Perfection Tour".

Bilety

Przedsprzedaż:

99 zł - Golden Fan (miejsca usadowione bliżej sceny)
69 zł - Silver Fan 

W dniu koncertu:

109 zł - Golden Fan (miejsca usadowione bliżej sceny)
79 zł - Silver Fan 

Bilety
Sprzedaż zakończona.