EnglishEnglish
 
The Jillionaire

The Jillionaire

sob., 20 sierpnia 2016, 22:00

sprzedaż zakończona
Opis

Pochodzący z Trynidadu I Tobago THE JILLIONAIRE wraz z Diplo i Walshy Fire należy do podstawowych członków, kultoewgo już Major Lazer.

W swoim stylu łączy brzmienie karaibskiego Soca i Reggae z wpływami różnych gatunków muzycznych z całego świata.

Stale rosnące zapotrzebowanie na JILLIONAIRE’a dotyczy zarówno jego działań jako współtwórcy, jak i samodzielnego artysty. W studio Jillionaire często współpracuje z innymi utalentowanymi producentami, jak z działającym na Brooklynie Richiem Berettą w ich remiksie SUMMER OF ’93 The Dolls, ze wschodzącą gwiazdą Phat’em Deuce w przełomowym remiksie dla MNDR hitu FEED ME DIAMONDS, czy w swojej pierwszej oryginalnej produkcji wydanej w tym roku przez Island/Universal ze szwedzkim producentem Salvatorem Ganaccim (i Sound Boy Sanjin) – festiwalowym hymnie FRESH. 

W tym roku byliśmy świadkami startu jego autorskiego wydawnictwa Feel Up otwartego na utalentowanych artystów, którzy, ujmując rzecz najprościej, „tworzą muzykę, która cię porusza”.

Tegoroczne trasy po niemal wszystkich kontynentach i jeszcze więcej nadchodzących projektów - może ci się wydawać, że znasz JILLIONAIRE’a, ale on dopiero się rozkręca.

Bilety
Sprzedaż zakończona.