EnglishEnglish
 
The Parov Stelar Trio + Envee + Kixnare

The Parov Stelar Trio + Envee + Kixnare

śr., 9 października 2013, 20:00
( Wejście od godz. 19:30 )


Forum Przestrzenie
Marii Konopnickiej 28
30-302, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Parov Stelar ponownie w Krakowie !

Po rewelacyjnym koncercie jaki zespół Marcusa Füredera zagrał w maju 2012 w Krakowie, austriacki DJ wróci do nas na jedyny występ. 9 października w krakowskich Przestrzeniach Forum odbędzie się koncert The Parov Stelar Trio. 

Parov Stelar to austriacki producent i muzyk Marcus Füreder. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Artysta ma na swoim koncie trzy solowe albumy oraz wspólny projekt z The Wolf Mayer Orchestra. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak „Hotel Costes”, „Many Ray” czy „Stress Free”, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu „Pinacolada”.

Koncert The Parov Stelar Trio to wyjątkowe, hipnotyzujące klubowe show, w którym DJ-owi towarzyszy dwóch muzyków: Max the Sax (saksofon) and Jerry Di Monza (trąbka). W ubiegłym roku w katowickim Mega Clubie mogliśmy się przekonać jak to trio potrafi doskonale rozkręcić imprezę.

Poprzednie koncerty zespołu w Polsce pokazały jak olbrzymi potencjał drzemie w ich chwytliwych, a przy tym wyrafinowanych utworach i jak doskonale sprawdzają się one w wersji koncertowej. 

Na imprezie zagrają również Envee oraz Kixnare.

Bilety:
60 zł – przedsprzedaż
70 zł – w dniu koncertu

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.