EnglishEnglish
 
Therapy Sessions

Therapy Sessions

sob., 14 kwietnia 2012, 20:00

Browar Mieszczański
ul. Hubska 44-48
50-502, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis


Organizatorzy Therapy Sessions Poland informują, że z powodu choroby podczas TS nie wystąpi Audio. Line-up uzupełni Current Value. 


Main Stage zatrzęsą : 

 

CURRENT VALUE

DJ HIDDEN  [PRSPCT, Hidden Tracks, Ad Noiseam / Netherlands]

Noel Wessels aka DJ Hidden swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od eksperymentów z magnetofonami i gramofonami. HIDDEN podążał w stronę bardziej połamanych dźwięków, nie zapominając przy tym o hardcore’owych korzeniach, a przesterowane breakbity stały się charakterystycznym składnikiem jego twórczości. Występował w najodleglejszych zakątkach naszego globu, takich jak: USA, Japonia czy Dubaj. Współpracuje z osobistościami drum’n’bassowego świata- EVOL INTENT, BLACK SUN EMPIRE, PANACEA, LIMEWAX czy KID KRYPTIC. W roku 2011 wydał album z Eye-D, nakładem holenderskiej wytwórni PRSPCT Recordings. Płyta bardzo szybko podbiła europejski rynek DNB, stając się jednym z najchętniej kupowanych wydawnictw 2011 roku.

SWITCH TECHNIQUE   [Union / Genosha175 / Future Sickness / PRSPCT / Pniewy]

Młody, polski producent, który swoim talentem podbija międzynarodową scenę współczesnych połamanych dźwięków. Chluba polskiej produkcji drum'n'bass. Podróż po płaszczyznach drum'n'bass prowadziła przez fascynujące produkcje światowych ikon gatunku-  Bad Company, Cause 4 Concern, Konflict, Kemal, Technical Itch, Dom & Roland, DJ Hidden, które pobrzmiewają echem w jego własnych produkcjach.

Rok 2005 stał się dla Switch Technique przełomowym- to wtedy na poważnie zajął się produkcją własnych kompozycji. Pierwszy album, jeszcze na długo przed premierą, w trakcie przedsprzedaży, osiagnął numer 1 na liście najlepiej sprzedających się wydawnictw w holenderskiej sieci dystrybucyjnej Triple Vision.

SUBLOK  [Renegade Hardware / Autopsy / Therapy Sessions Brighton]

Młody producent z Anglii- jego utwory czekają na wydanie w labelach Renegade Hardware, Shogun Audio, Freak Recordings. Organizator Therapy Sessions Brighton, a także imprez Renegade Hardware Showcase, PRSPCT Night, Frequency. Właściciel marki imprez Autopsy Sessions, które dotychczas odbyły się w Brighton, Londynie, Amsterdamie, Rotterdamie, czy Ostravie.

Na 2nd Stage zagrają: 

Dirtbox Live  [Raw / Uk]

Projekt pochodzący z Birmingham, łączący w sobie występ duetu dj-skiego i beatboxing. Regularnie grają na imprezach i festiwalach w całej Wielkiej Brytanii i nie tylko. Wspólnie z ekipa Raw są odpowiedzialni za organizacje Therapy Sessios w swoim rodzinnym mieście. 

Yabol The Mechapriest   [Sinous, Percussive / Łódź]

Kuba z Łodzi. Założyciel i członek grupy Mechaplex, do której należą: Yabol, Pylon, Soccom, oraz- od niedawna- Switch Technique. Na scenie drum’n’bass czynnie bierze udział już od 9 lat, od 7 lat w roli producenta. Niegdyś współzałożyciel i członek łódzkiego kolektywu Preludium. Obecnie, jego styl można określić jednoznacznie: Techno-DNB - szybkie rolujące bity, głęboki bass i dźwięki rodem 

z Hard Techno. Grał na imprezach w takich krajach jak : Anglia, Estonia, Czechy, Litwa, Białoruś, Austria, Włochy.

Brainpain   [Wicky Lindows, Nekrolog1k / Wrocław]

Zdecydowanie, jeden z najlepszych i najbardziej charakterystycznych producentów/dj-ów w Polsce. Pochodzący z Wrocławia artysta na swoim koncie ma już niezliczone ilości wydawnictw -dla lebeli: Ad Noiseam, Dubsaw, Black Hoe czy Betamorph. Jego twórczość to przede wszystkim dubstep oraz drum’n’bass, a jak sam o sobie mówi: „w starciu z naturalnym wrogiem – ciszą, jest bezlitosnym, dźwiękowym oprawcą, używającym ciężkiej artylerii basowej”. Założyciel wytworni Panzer Incus Recordings, która regularnie, od 2011 roku, wydaje muzykę elektorniczną.

Hanzall vs Dirty-Boy  [Therapy Sessions.cz / Beatz.cz / Cz]

Czeski duet, w skład którego wchodzą: Dirty-Boy - młody producent, którego utwory niebawem ujrzą światło dzienne i Hanzall- promotor, odpowiedzialny za organizacje czeskiej edycji Therapy Sessions.

Krzyku  [The Quiet Killers, inq.pl / Jaworzno]

Źródło: materiały promocyjne organizatora 

Bilety
Sprzedaż zakończona.