EnglishEnglish
 
Tomasz Wendt Trio

Tomasz Wendt Trio

niedz., 18 października 2015, 19:00

Mleczarnia
ul. Pawła Włodkowica 5
50-072, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Klubokawiarnia Mleczarnia i Echomusic Art Management zapraszają na kolejny koncert z cyklu “ Muzyczne niedziele w MLE”. 18.10.2015 o godz. 19.00 wystąpi znakomite wrocławskie trio jazzowe TOMASZ WENDT TRIO w składzie:

Tomasz Wendt – skasofon
Bartek Chojnacki – Kontrabas
Przemek Jarosz – perkusja

Bilety na koncert w cenie : 15 zł – przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu nabyć można za pośrednictwem portalu www.biletin.pl oraz w Hostelu Mleczarnia przy ul. Włodkowica 5 we Wrocławiu. Wszelkie informacje oraz rezerwacje uzyskoć można kontaktując się telefonicznie pod numer telefonu  782 503 683.

Tomasz Wendt Trio to grupa w której muzycy łączą swoją wiedzę wynikającą z przeróżnych doświadczeń muzycznych, miłości do jazzu, fascynacji rytmem i melodią oraz otwartości na współczesne wpływy. Tomasz Wendt Trio to zespół w którym każdy jest twórczym kompozytorem i improwizatorem, a mimo to muzycy potrafią odnaleźć wspólny język muzyczny. Ich muzyka, obok silnie zakorzenionej tradycji jazzowej cechuje się otwartością na poszukiwanie nowych ścieżek. Wykonawcy wchodzący w skład zespołu są laureatami prestiżowych konkursów jazzowych, między innymi: Jazz Nad Odrą, Jazz Juniors, Klucz Do Kariery, Bielska Zadymka Jazzowa, Tarnów Jazz Contest, RCK Pro Jazz Festiwal jak również Getxo Jazz Festiwal w Hiszpanii.

Trio prezentuje autorskie kompozycje saksofonisty Tomasza Wendt oraz aranżacje znanych utworów ze Świata muzyki jazzowej, rockowej czy bluesowej. Tomasz Wendt Trio to muzyka pełna emocji, wzruszeń i mocnych muzycznych doznań. Zapraszamy!

Bilety
Sprzedaż zakończona.