EnglishEnglish
 
Toxic Holocaust + Exhumed

Toxic Holocaust + Exhumed

sob., 15 marca 2014, 20:00
( Wejście od godz. 19:00 )


Klub Firlej
ul. Grabiszyńska 56
53-504, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

CORE-PORATION i KNOCKOUT PRODUTIONS zapraszają na koncert

 

TOXIC HOLOCAUST 

THRASH PUNK METAL – U.S. (RELAPSE)

https://www.facebook.com/ToxicHolocaust

Twórca kapeli i wszystkiego co jest z nią związane - Joel Grind  to fenomen. Jego mikstura old school’owego thrashu, black metalu z połowy lat 80, punka i crossover jest szczytem braku oryginalności, ale w jego rękach ta muza to granat. Surowo zagrany, szybki, nieprzekombinowany metal z punkowym kopem zwyczajnie rozrywa beret. Trio przybija do brzegów Europy na trasę z nowym longiem. Jak wiadomo lipy nie ma. „Chemistry of Consciousness” to godny następca genialnych „An Overdose of Death” czy „Evil Never Dies”.  W 2009 roku Toxic Holocaust w towarzystwie Goatwhore i Skeletonwitch dał próbkę swoich możliwości w Firleju. W 2014, na jedynym koncercie w Polsce, ponownie w Firleju, i w równie zacnym towarzystwie, Joel z ekipą dokończą dzieła zniszczenia. 

https://www.facebook.com/ToxicHolocaust

 

EXHUMED

GORE DEATH METAL – U.S. (RELAPSE)

https://www.facebook.com/ExhumedOfficial

Kalifornijskie śmiercionośne komando nie składa broni. Wypowiedzieli wojnę w 1990 roku i toporu wojennego nie zakopują, a wręcz unoszą go co raz wyżej w górę. W sierpniu ukazała się ich kolejna płyta „Necrocracy”. Death metal to iście najwyższych lotów. Każda kolejna płyta jest wydarzeniem na scenie i tak jest tym razem. Oni nie wydali słabej płyty, począwszy od „Gore Metal”, przez „All Guts No Glory”, czy ostatnie wydawnictwo. Exhumed nie często bywał w Polsce. Tym razem jako gość specjalny trasy Toxic Holocaust we wrocławskim Firleju zaprezentują swoją twórczość, niczym hołd dla ich mistrzów z Carcass, Impetigo, Repulsion czy Terrorizer. 

https://www.facebook.com/ExhumedOfficial

 

ASS TO MOUTH

GRINDCORE – PL 

Dzielili scenę z Napalm Death, Suffocation, Ahumado Granujo, Parricide czy Squash Bowels. Zagrali ponad 130 koncertów w całej Europie od Portugalii po Rosję. Po 9 latach od powstania należą do czołówki polskiego grind’u, co udowodnią w marcu na scenie Firleja. Zimą 2014, nakładem Selfmadegod Records, wyjdzie ich nowa płyta pod konkretnym i jakże prawdziwym tytułem… „Degenerate”.   

https://www.facebook.com/assgrindsystem

http://assgrindsystem.bandcamp.com/

WITCHRITE

THRASH METAL - PL

Nie tylko Joel Grind fascynuje się punk rockiem, thrash metalem i crossover.  Na naszej scenie też są takie załogi a do czołowych z tego klimatu należy Witchrite. Nie lubią nazioli, kościoła i rżną thrash z crust punkowym pazurem.

https://www.facebook.com/witchrite
http://witchrite.bandcamp.com/

Bilety:
60 zł - przedsprzedaż
70 zł - w dniu koncertu

Źródło: www.core-poration.pl, www.knockoutprod.net

Bilety
Sprzedaż zakończona.