EnglishEnglish
 
Tribute to Guns N Roses - Hollywood Rose

Tribute to Guns N Roses - Hollywood Rose

pt., 12 października 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Tribute To Guns N 'Roses jesienią w Starym Klasztorze!

Po niezwykle udanym koncercie Tribute To Guns N 'Roses zespół Hollywood Rose, który zdobył serca wrocławskiej publiczności powraca! 

13 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze czeka na Was prawdziwa muzyczna petarda!

W ramach cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów z twórczością legendy rocka zmierzy się  Hollywood Rose z Węgier, uważany za jeden z najlepszych w świecie tribute bandów.
Przygotuj się na poważną dawkę ROCK’ N 'ROLLA!

Zespół Hollywood Rose został założony przez pięciu facetów na Węgrzech pod koniec 2003 roku. Po kilku miesiącach prób, grupa poczuła się gotowa, aby wystąpić na scenie i tak też uczynili - ich pierwszy koncert to był strzał w 10! Zawładnęli sceną, jakby robili to od wieków, koncert po koncercie, występ po występie i robią to do dziś!
Głównym celem zespołu jest reprezentowanie autentycznej postawy rock'n'rolla, a także Guns N 'Roses ze złotej ery rocka i trzeba przyznać, że robią cholernie dobrą robotę! 
Od momentu założenia zespołu, Hollywood Rose, zagrał więcej niż 330 koncertów.
Grali jako support przed takimi zespołami jak: Twisted Sister czy Billy Idol. Występowali w 11 różnych krajach europejskich, w tym w Niemczech, Holandii, Włoszech i Szwajcarii. Panowie grają też unikatowy zestaw unplugged z piosenek, których oryginalny zespół nigdy nie grał w ten sposób. 
Grupa nadal jest zespołem grającym w hołdzie (Tribute) dla Gn'R, ale także chcą robić własne rzeczy. Debiutancka płyta została wydana w kwietniu 2009 roku. Plany na przyszłość to wydanie płyty również w języku angielskim i zorganizowanie ogromnego koncertu Gn'R Tribute z orkiestrą symfoniczną, która byłaby sensacją na całym świecie.
Historia się nie kończy - Hollywood Rose chcą podbić teraz europejskie sceny, w tym Polskę i Wrocław!

 


Ceny biletów

 

35 zł - I pula (do 30.09)
40 zł - II pula
45 zł - III pula (w dniu koncertu)

50 zł - miejsca siedzące na balkonie

Bilety
Sprzedaż zakończona.