EnglishEnglish
 
Tribute to Krzysztof Klenczon - The Klenczon Experience

Tribute to Krzysztof Klenczon - The Klenczon Experience

śr., 23 września 2020, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Wydarzenie zostało przeniesione na 23 września 2020 r.
Informujemy, że zakupione bilety zachowują ważność i nie wymagają wymiany.
Opis

The Klenczon Experience w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza 7 kwietnia , w 39. rocznicą śmierci Krzysztofa Klenczona, na koncert dedykowany Jego pamięci.


Koncert zespołu The Klenczon Experience to piosenki Krzysztofa Klenczona z okresu Czerwonych Gitar oraz późniejsze, z czasów Trzech Koron. Inicjatorem projektu jest lider zespołu Turbo, Wojciech Hoffmann, który przez kilka lat grał w macierzystym zespole Krzysztofa Klenczona, czyli w Czerwonych Gitarach.

Koncerty charakteryzują się szczególną dbałością o jakość i zachowanie klimatu lat sześćdziesiątych.

W trakcie koncertów „The Klenczon Experience” usłyszeć można piosenki Krzysztofa z okresu Czerwonych Gitar oraz późniejsze, z czasów Trzech Koron, zagrane ze szczególną dbałością o jakość i zachowanie klimatu lat sześćdziesiątych. Biorąc pod uwagę miłość Krzysztofa do Jimi’ego Hendrixa występ wypełnią również bardziej rockowe aranżacje, szczególnie w bloku kompozycji Trzech Koron. Wszystko to czyni „The Klenczon Experience” szczególną propozycją spośród wielu istniejących projektów muzycznych grających utwory Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar.

Wśród utworów, które można będzie usłyszeć podczas koncertu  znajdują się takie przeboje jak: "Biały krzyż",  "Wróćmy na jeziora",  "Kwiaty we włosach",  "Powiedz stary gdzieś Ty był", "Nikt na świecie nie wie", "10 w skali Beauforta",  "Historia jednej znajomości", "Nie przejdziemy do historii"... i kilka innych, ponadczasowych hitów.

Skład zespołu:

WOJCIECH HOFFMANN - gitary i śpiew (TURBO, ex-CZERWONE GITARY)
AREK MALINOWSKI - bas i śpiew (ex-CZERWONE GITARY)
DOMINIK PSZKIT - gitary i śpiew
MARIUSZ BOBKOWSKI - perkusja i śpiew (TURBO)

 


Ceny biletów

 

I pula:

50 zł - miejsca siedzące
40 zł - miejsca stojące

Bilety
Sprzedaż zakończona.