EnglishEnglish
 
Tribute to Michael Jackson: Nick Sinckler i Ania Rosochacka z zespołem

Tribute to Michael Jackson: Nick Sinckler i Ania Rosochacka z zespołem

śr., 16 maja 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Tribute to Michael Jackson - Nick Sinckler z zespołem w Starym Klasztorze!

Nick Sinckler  i Ania Rosochacka wraz z zespołem ruszają w trasę koncertową Tribute to Michael Jackson. 16 maja zapraszamy do Starego Klasztoru  na wyjątkowy wieczór z przebojami Michaela Jacksona.

Usłyszymy największe hity Michaela Jacksona przygotowane przez zespół specjalnie na ten wieczór. Od Jacksons 5 do płyt późniejszych i dobrze znanych jak Of the wall, Thrilller, Bad, Dangerous, Invincible czy Forever Michael i innych, które kryją w sobie mniej znane perełki. To będzie prawdziwa muzyczna podróż w czasie. 

Rozgrywają:

Nick Sinckler - wokal
Ania Rosochacka - wokal
Artur Boo Boo Twarowski - gitara
Bartek Wojciechowski - bass
Adam Bieranowski - piano
Tomasz Żaba Mądzelewski - perkusja

Nick Sinckler,  to amerykański wokalista, nieustannie poszukujący swojego miejsca na ziemi. Jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul & r’n’b. Wśród nich znalazły się takie osobowości jak: Billy Porter, Paradise czy Adam Joseph. 

Nick w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjeżdża do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów. Muzyczny talent, charyzma oraz artystyczna wszechstronność, pozwalają mu na dobre zaistnieć na polskim rynku muzycznym. 

Tuż po programie, Nick wydaje singiel Feel This Love, który szturmem zdobywa listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inox feat. Nick Sinckler) owocuje muzycznymi hitami: I Like You czy Light Up The Night. 

Kolejny ważny krok w jego artystycznym dorobku to realizacja projektu po polsku. Pierwszy singiel to cover znanego utworu Kayah Na Językach. Jego premiera odbyła się 21.06.2016 r. Dla swoich Fanów, Nick szykuje kolejny cover po polsku, a już w 2018 roku płytę ze swoimi autorskimi, polskimi utworami.

Bilety
Sprzedaż zakończona.