EnglishEnglish
 
TRIBUTE TO STING - Wytrawni Band

TRIBUTE TO STING - Wytrawni Band

śr., 4 kwietnia 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

TRIBUTE TO STING w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza 6 kwietnia na muzyczne spotkanie z twórczością Stinga!

W koncercie TRIBUTE TO STING usłyszymy uwielbiane przez publiczność hity takie jak:  "Englishman  In  New York", "Every  Breath  You  Take", "Brand  New  Day", "Roxanne"  oraz wiele innych utworów z repertuaru Stinga.

Gordon Matthew Thomas Sumner – tak brzmią prawdziwe imiona i nazwisko naszego bohatera, lecz jesteśmy w stanie założyć się o nasze instrumenty, że kiedy – na najszczelniej nawet zabitym dechami lotnisku – celnik widzi je w paszporcie, to i tak, prosząc chwilę później o autograf, zwraca się do niego nie inaczej, jak tylko : ” Mr Sting…”

Cztery dekady na scenie, ponad 100 milionów sprzedanych płyt, półki uginające się od nagród Grammy, Brit Awards, Emmy, etc., liczne role filmowe, wielkie grono najwybitniejszych na świecie muzyków z nim pracujących, działalność filantropijna, czy wreszcie tytuł Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego… Można by tak jeszcze długo, ale od tego mamy encyklopedie, do których trafił już dawno.

Postanowiliśmy impertynencko uszczknąć odrobinę z dokonań Mistrza na swoje potrzeby i niniejszym przedstawiamy Państwu  “Tribute to Sting” – projekt, który jest w założeniu “pigułką” zawierającą największe przeboje tego artysty. Utwory te opracowaliśmy wykorzystując przede wszystkim rzadki talent do łączenia roli basisty i wokalisty w osobie Mirka oraz nasze wspólne doświadczenie w aranżowaniu utworów rozmaitych wykonawców i swobodę poruszania się pośród różnych gatunków muzycznych. Łączą nas przy tym osobiste upodobanie i pokora wobec jego muzyki, co – jak sądzimy skromnie – jest wartością dodaną do całości. Zresztą, oceńcie Państwo sami, czy to aby nie przesadna skromność…

Wieczór poprowadzi  Wytrawni  Band w składzie:

Mirek Rupała  – vocals, bass
Marcin Staszek – acoustic guitar, backing vocals,  percussions
Mikołaj Cierpka – electric guitar, classic guitar
Wojciech Wieczorek– piano, synths
Krzysztof Kot– drums
Krzysztof Kape  – saxophone, EWI

Bilety
Sprzedaż zakończona.