EnglishEnglish
 
Tribute to Woodstock 69 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni

Tribute to Woodstock 69 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni

pt., 18 października 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Tribute to Woodstock 1969 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni!

W tym roku przypada 50. rocznica legendarnego festiwalu Woodstock, który stał się jednym z symboli muzyki rockowej.
18 października zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na specjalny koncert Tribute to Woodstock 1969 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni!

Przypomnimy utwory artystów występujących na festiwalu Woodstock w 1969 roku, ale też i tych, którzy pomimo zaproszenia, z różnych powodów nie wzięli udziału w festiwalu. Np. Ian Anderson, lider zespołu Jethro Tull, stwierdził, że obawia się dużej ilości nagich kobiet  i odmówił występu :)

W Starym Klasztorze zagramy kultowe już utwory gwiazd festiwalu Woodstock 1969 - m.in. Janis Joplin, Carlosa Santany, Joe Cockera, Credence Clearwater Revival, Canned Heat i  Jimiego Hendrixa, a także hity Wielkich Nieobecnych - The Doors, Led Zeppelin, Boba Dylana, Joni Mitchell, The Rolling Stones i The Beatles!

Hippiesowski wieczór z muzyką końca lat 60-tych poprowadzi  zespół przygotowany przez Marka "Stinga" Popowa, znany publiczności z rewelacyjnego cyklu Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa i innych specjalnych projektów w Starym Klasztorze i Starej Piwnicy oraz zaproszeni wokaliści.

W roli Janis Joplin zaprezentuje się jedna z najciekawszych  polskich wokalistek - Natalia Sikora!

Zapraszamy do wspólnego stworzenia atmosfery muzycznego święta - wszystkie osoby ubrane w hippiesowskim stylu ” dzieci – kwiatów” będą mogły nabyć bilety w bardzo ulgowej cenie przy wejściu na imprezę. Najlepsze hippiesowskie kreacje zaprosimy na scenę!
Bedzie też okazja do zobaczenia nowych wrocławskich talentów wokalnych oraz pojawią się goście specjalni.


Ceny biletów

45 zł - miejsca siedzące
25 zł - miejsca stojące

Bilety
Sprzedaż zakończona.