EnglishEnglish
 
V urodziny Vertigo: Jazzpospolita - Premiera: Przypływ

V urodziny Vertigo: Jazzpospolita - Premiera: Przypływ

niedz., 16 lutego 2020, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Rezerwacje miejsce w klubie przyjmowane jedynie z zakupionym biletem VIP pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

14 lutego 2020 roku ukazuje się nowa płyta Jazzpospolitej zatytułowana PRZYPŁYW, która będzie promowana trasą koncertową. 

Jazzpospolita to jedno z ciekawszych zjawisk muzycznych na polskiej scenie. Zespół, który w ciągu 11 lat wydał 6 płyt i zagrał 400 koncertów, od początku na przekór nazwie wymykał się gatunkowym kwalifikacjom. Działając w czteroosobowym składzie – gitara, bas, klawisze, perkusja – Jazzpospolita wypracowała własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobyła liczną gru- pę fanów. Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani – stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki. Połączenie jazzowych harmonii, roc- kowych brzmień i klubowej dynamiki powoduje, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z bardzo różnych kręgów i z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych (London Jazz Festival, Copenhagen Jazz Festival i popo- wo-rockowych (Open’er, Męskie Granie). 

Koncert organizowany jest w ramach obchodów piątych urodzin Vertigo Jazz Club & Restaurant.


Ceny biletów

69 zł - I pula
89 zł - II pula

109 zł - bilety VIP

Rezerwacje miejsc w klubie możliwe są jedynie z ważnym biletem VIP pod adresem: rezerwacje@vertigojazz.pl

Bilety
Sprzedaż zakończona.