EnglishEnglish
 
Vertigo Band + Joanna Kwaśnik i Vertigo Birthday Flair Show

Vertigo Band + Joanna Kwaśnik & Vertigo Birthday Flair Show

pt., 15 lutego 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

To już czwarte urodziny Vertigo Jazz Club & Restaurant. Podczas urodzinowego tygodnia, nie może zabraknąć koncertu zespołu, który powstał z pasji do muzyki jazzowej. Kolektywu, który prawie w każdy piątek prezentuje Państwu największe utwory popularne we wspaniałych jazzowych aranżacjach. Dodatkowo podczas urodzinowego występu na scenie pojawi się gość specjalny - wokalistka Joanna Kwaśnik, która razem z zespołem wykona kilka specjalnie przygotowanych kompozycji!

Podczas koncertu Vertigo połączy swoje dwie największe siły: koncert Vertigo Band i pokaz flair naszych wspaniałych barmanów. Jeżeli jesteście Państwo ciekawi, jak będzie wyglądać połączenie tych dwóch sił - Zapraszamy Serdecznie do Vertigo!

Ponieważ to dzień naszych urodzin, możecie się Państwo spodziewać niespodzianek przygotowanych przez cały zespół klubu :)

Bilety
Sprzedaż zakończona.