EnglishEnglish
 
Vertigo Blues Night Presents: Outsider

Vertigo Blues Night Presents: Outsider

czw., 30 maja 2019, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na koncert stałych bywalców czwartkowej bluesowej sceny Vertigo, grupy Outsider. Muzycy zaproponują najlepsze dźwięki rodem z Chicago.  

OUTSIDER - Bluesowy band z Wrocławia. Brzmienie i repertuar oparte na gigantach bluesa, takich jak Muddy Waters, John Lee Hooker, Little Walter.

Kiedyś trio, brzmiące bardzo surowo, z czasem Outsider wypracował brzmienie Chicagowskich bluesbandów.

Oprócz niezliczonych koncertów w klubach, pubach, na ulicach i bluesowych eventach, Outsider ma na swoim koncie współpracę z Tonym McPhee oraz z Loti Lewis. W 2010 wytwórnia Luna wydała ich płytę Double Eagle, która w ankiecie Polski Blues 2010 zajęła 4 miejsce. 

Czasem słyszy się, że muzycy Outsidera to "bluesmeni ortodoksyjni", zapewne dlatego, że grają, brzmią i wyglądają stylowo. Outsider gra bluesa i nie zamierza tego zmieniać! Tylko czasem dla odmiany zagra trochę funky, soula albo afrykańskich rytmów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.