EnglishEnglish
 
Vertigo Blues Night Presents: Twisted Roots

Vertigo Blues Night Presents: Twisted Roots

czw., 5 marca 2020, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Piotr “Lemon” Kowalski - basista znany z występów w Vertigo z Taylor Moore Band, tym razem powraca na naszą scenę z nowym projektem Twisted Roots. 

Skład zespołu:

Izabela Suchecka Voc,
Piotr “Lemon” Kowalski - Bass,
Andrzej Kubacki - Perkusja,
Maciek Sych - Gitara

Twisted Roots - jesteśmy grupą, która czerpie inspiracje z różnych gatunków muzycznych. Zaczynając oczywiście od bluesa po rock, rock'n roll, jazz, funk, soul. Inicjatywa stworzenia zakręconych korzeni rodziła się w nas od baaardzo dawna. Swoje pomysły w końcu postanowiliśmy zrealizować i chcemy dla Was grać to co nam w duszach gra. Co to będzie? Będą to utwory szczególnie wyselekcjonowane, wpadające w Wasze gusta bądź i nie? Wszystkie dobrane z zamysłem byście dobrze się z nami bawili i cieszyli muzyką, którą każdy z nas tak mocno kocha.

Bilety
Sprzedaż zakończona.