EnglishEnglish
 
Vertigo Friday Night Presents: Joanna Kwaśnik Be(a)st i Soul | Tomasz Wendt Group

Vertigo Friday Night Presents: Joanna Kwaśnik Be(a)st & Soul | Tomasz Wendt Group

pt., 18 października 2019

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Godz. 19

Joanna Kwaśnik Be(a)st & Soul 

Zapraszamy na koncert, gdzie będzie można usłyszeć wszystkie utwory i artystów, które inspirują tę wyjątkową wokalistkę. Spotkamy się z Aretha Franklin, Mariah Carey, Alicia Keys, Jill Scott, Tiną Turner. Nie zabraknie również kompozycji samej gwiazdy wieczoru. Może nawet cofniemy się do czasów The Crackers. Dodatkowo Joanna przygotowała na ten wieczór specjalną niespodziankę!

Godz. 22

Tomasz Wendt Group

Zapraszamy na koncert, jednego z najlepszych saksofonistów jazzowych w Polsce. Tomasz Wendt laureat nagrody Fryderyka 2017 w kategorii Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku. Podczas koncertu muzyk razem z zespołem, zaprezentuje swoje jazzowe inspiracje. Zaproponuje utwory autorskie a może pozwoli usłyszeć jakieś nowości, które mogą pojawić się na najnowszym wydawnictwie. 


Ceny biletów

30 zł - pojedynczy koncert
50 zł - bilet na oba koncerty

Bilety
Sprzedaż zakończona.