EnglishEnglish
 
Vertigo Friday Night Presents: Vertigo Band - Coctail Show

Vertigo Friday Night Presents: Vertigo Band / Coctail Show

pt., 17 maja 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

godzina 20:00

Vertigo Friday Night Presents: Vertigo Band

Zapraszamy na koncert ośmioosobowym składem Vertigo Band. Każdy koncert naszego zespołu to świetna zabawa przy największych przebojach zaaranżowanych przez muzyków na styl jazzowy. Wieczór poprowadzi nasza piątkowa gwiazda, wokalistka Natalia Szczypuła. 

godzina 23:00

Vertigo Cocktail Bar Presents

Zobacz na własne oczy jedyne takie show na świecie! Barmani z Vertigo, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, mnóstwem zapału i pomysłów, stworzyli zupełnie nowy projekt. Jest to mieszanka dosyć niezwykła, bo łączy ze sobą nie tylko przygotowywanie cocktaili i elementy flair, ale również grę aktorską, elementy fabularne oraz w wyjątkowych przypadkach również taniec. Każde show ma swoją unikalną formułę, inspirowaną własnymi pomysłami oraz scenami z filmów, seriali i musicali. Barmani odgrywają swoje role, wykorzystując przebrania, muzykę i światła, a możliwości ich wyobraźni są praktycznie nieograniczone. 

Serdecznie zapraszamy Państwa na cocktail show w Vertigo Jazz Club & Restaurant, które odbywa się o północy. Na pewno zaskoczymy Państwa kolejnymi odsłonami naszego pokazu!

Bilety
Sprzedaż zakończona.